Datum / čas
Date(s) - 14/08/2022
9:00 - 12:00

Místo konání
Areál zimního stadionu Bruntál

Kategorie


Zveme vás, prodejce, i vás, nakupující, na Bleší trhy.

Prodávejte – nakupujte!
Dejte starým či nepotřebným věcem druhou šanci.

Možnost pořídit/prodat ojedinělé předměty i běžné věci z druhé ruky.

Prodat můžete vše co vám doma překáží a přitom to někomu může udělat nesmírnou radost: porcelán, hrníčky, hračky, knihy, obrazy, kávomlýnky, starožitnosti, nářadí, autodíly, hudební nástroje, gramodesky, odznaky, pohlednice, armádní , rybářské a sportovní vybavení, oblečení po dětech.

Pojďte s námi znovu oživit tuto tradici i v našem městě! 

Jste prodávající- běžný občan?

Chcete-li se zúčastnit Bleších trhů jako prodávající, není nutné se předem registrovat, stačí ráno vzít věci – čím víc, tím líp – cena vstupného pro prodejce je jednotná (100,-Kč).

Na prodejní plochu vjedete přímo autem a prodávat můžete přímo z kufru, skládacího stolečku  nebo si rozložíte deku a prodáváte ze země.

V každém případě se doporučuje prodávajícím mít prodej naaranžovaný už před osmou hodinou, kdy už přicházejí návštěvníci. Příjezd bude možný od 6:15 do 7:30h.

Napište nnám na trhy@puritas.cz

Kdo může na Bleších trzích prodávat?

Kdokoli. Platí ale odlišná pravidla pro profesionální prodejce – živnostníky a běžného návštěvníka, který přišel prodávat své vlastní věci, nikoli zboží pořízené k prodeji za účelem zisku.

Co můžu prodávat?

Cokoli, co neodporuje legislativě. Své nové majitele si zde jistě najdou sběratelské předměty, starožitnosti, kola a jiné sportovní vybavení, oblečení, mimibazárek, elektronika, součástky, knihy, hračky, nářadí atd.

Klademe Vám na srdce samozřejmou věc, že každý je povinen udržovat pořádek a místo v nejlepším případě opustit tak, jak vypadalo před jeho příchodem.

Jste prodávající- podnikatel na IČ?

Organizační záležitosti vyřešíme na trhy@puritas.cz nebo tel. 775007455.

Bleší trhy Bruntál