Dobrý den vážení prodejci,

dovolujeme si vám nabídnout možnost účasti na pravidelných „Farmářských a rukodělných trzích Puritas“ v Bruntále a Vrbně pod Pradědem, kde můžete naplno předvést zralost a dokonalost vašeho ovoce a zeleniny, ohromit vůní květin a přilákat návštěvníky vašimi poctivými výrobky. Ať už děláte, chováte či pěstujete cokoliv, na našich farmářských trzích nesmíte chybět! Protože o to „domácí a poctivé”  je pořád velký zájem.

Pro prodej si vyhraďte neděli

Zvolili jsme odlišnou, avšak velmi praktickou taktiku. Prodej v neděli. Zatímco někteří se budou v neděli ráno obracet na druhý bok, vy se můžete podílet na něčem výjimečném. Jsme si jistí, že právě v neděli máte možnost setkat se s drtivou většinou nakupujících. Zatímco si oni v neděli trochu pospí, vy pro ně připravíte stánek toho nejlepšího, co můžete nabídnout.

Proč si myslíme, že je neděle skvělý den pro prodej? V neděli již není tolik prodejních akcí, a tak je škoda nevyužít díru na trhu.
V pracovní dny, jak se obyčejně trhy pořádají, také není zcela využita kupní síla. V pracovní den se u stánku zastaví důchodce, či nezaměstnaní. Ale to není to pravé, co byste potřebovali. Vy si musíte vydělat na místo, dopravu, amortizaci automobilu a mít nějaký zisk. A ten vám mohou zaručit ti finančně nejsilnější, tj. pracující občan. A ten nemá čas a většinou ani možnost jít si v pracovní den nakoupit.
Dejme jim možnost projevit se a vám vydělat si.

Farmářské a rukodělné trhy Puritas v Bruntále a Vrbně pod Pradědem nepůjdou přehlédnout

Pro trhy typické halasení, vůně a atmosféra se naplno rozvine v červnu. Užívat si ji můžete až do poloviny listopadu. Vaši propagaci nechte na nás!

S námi se nemusíte starat o to, jestli si k vám zákazníci najdou cestu. Akce bude dopředu propagovaná placenou facebookovou reklamou, také na různých webových portálech jako např. „KUDY Z NUDY”, „WEBTRŽIŠTĚ”, „ATLAS ČESKA” atd.. I město Bruntál se zavázalo, že zajistí propagaci farmářského trhu v informačních prostředcích města (čtrnáctideník „Náš Domov”, webové stránky města).
Registrovat do systému se můžete prostřednictvím našeho portálu www.trhy.puritas.cz, kde naleznete i bližší informace a Tržní řád.

Čím dřív se registrujete, tím víc budete vidět 

Pokud máte zájem na našich trzích prodávat, zaregistrujte se co nejdříve. Pouze registrovaní budou dostávat pravidelné informace o trzích a akcích. Neregistrovaný prodejce se trhů nemůže zúčastnit.
Uzávěrka každého jednotlivého trhu bude týden před zahájením. Na každý trh se přihlásíte v KALENDÁŘI AKCÍ. Na každý trh je potřeba přihlásit se zvlášť.
Ty, co přihlášku pošlou včas, budeme moci jmenovitě zpropagovat.

Další důležité informace pro prodejce najdete na www.trhy.puritas.cz

Připravujeme i další destinace. O dohodách s městy a naplánování termínů vás budeme informovat.